4049 HEATH PL

TITUSVILLE, Florida 32796 · Brevard County · Parcel 21 3531-76-B-7

$379 720
Assessed Value
$379 720
Market Value
Annual Tax
$379 720
Taxable Value
Ownership
OwnerGore Brandon
Mailing Address4049 Heath PL Titusville FL 32796
Property Details
Year Built2024
Living Area2 621 sq ft
Lot Size10 019 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$65 000
Building Value$314 720
Just (Market) Value$379 720
Assessed Value$379 720
Taxable Value$379 720
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de julio de 2024 $393 000 01